Спецпроект "Рука Кремля" (05.11)

Розміщено: 07.11.2018

У ході програми обговорили розслідування вбивства журналіста Бузини, розповідь підозрюваного в замаху на Бабченка про те, чому він приховується закордоном, а також люстрацію влади.

Крім того, обговорили політику та кримінальну поліцію в Україні, напад на Осмаєва та Окуєву, розвідку та котррозвідку та результати їх роботи в Україні, а також розслідування замовних вбивств.

"По-перше, Україна знаходиться в стані війни, Росія не приховує своєї стратегічної цілі – це зупинка руху України в сторону Європи, та повернути її в сферу свого впливу. Для неї це дуже важливе питання, тому що з Україною в неї на тисячу років більше історії, Україна – це 42 мільйони, з яких тільки 400 тисяч мусульман, тобто ми християнська країна, і подивіться на демографію Росії. Тобто Росія ставить цілі і військовими, економічними, дипломатичними та інформаційними шляхами хоче того досягти. Тепер справа з нашою державою - наша влада прийшла до керівництва країною у 2014 році, вона не об’єднує ідеологію будівництва демократії. Також вона мало чим відрізняється по своїй внутрішній суті від необільшовиків, які хотіли би мати абсолютно авторитарну кланову систему та прикриватися демократичними процедурами і певними ритуальними заходами", - висловився Ігор Смішко.

Гості спецпроекту "Рука Кремля" в студії NEWSONE з В’ячеславом Піховшеком та Діаною Панченко  – доктор технічних наук, професор, екс-голова військової розвідки, голова Служби Безпеки України 2003-2005 рр. Ігор Смішко, лідер "Руху Справедливість" Валентин Наливайченко та генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України 2005-2010 рр. Микола Маломуж.