Сергій Тарута у "Великому вечорі" з Сухачовим (08.10)

Розміщено: 08.10.2018

У студії обговорили визнання Регламентним комітетом Ради законними подання на зняття недоторканності з нардепів Колесникова і Вілкула, можливе повернення делегації РФ в ПАРЄ, тиск на NEWSONE і "112 Україна" з боку влади, зарплати і пенсії в Держбюджеті-2019, новину, що ВРУ хоче ввести персональні санкції проти ряду артистів, які працюють в РФ.

Сергій Тарута, коментуючи визнання Регламентним комітетом Ради законними подання на зняття недоторканності в нардепів Колесникова і Вілкула, заявив, що завжди голосує за зняття недоторканності.

"Я принципово голосую за зняття депутатської недоторканності з усіх звернень. Я вважаю, що депутат повинен відстоювати своє право в судах і зі слідчим. Тому важливо, щоб ніхто не прикривався депутатським мандатом. Я точно став депутатом не для того, щоб уникнути і мати недоторканність, а я став депутатом, щоб міняти країну. Важливо інше: ми дивимося зараз засідання комітету...Взагалі, довіряє український народ сьогодні тому, що відбувається? Прокуратурі? Судовій системі? Всім правоохоронним органам? Хочу сказати, що ні", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання, в яких просить парламент дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колесникова.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Ростиславом Сухачовим - народний депутат, лідер політичної партії "Основа" Сергій Тарута.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.