Руслан Бортник в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (09.09)

Розміщено: 10.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій, заяву Разумкова, що плани парламенту - 7 законопроектів та держбюджет, повернення 35 українських військовополонених, візит Зеленського в США 23 вересня для участі в ГА ООН, заяву Корнієнко, що для обдуманого прийняття бюджету необхідно відмовитися від практики "бюджетної ночі".

Політолог Руслан Бортник заявив, що, можливо, обмін утримуваних використовують, як інструмент в політичних цілях.

"Ми розуміємо, що цей обмін використовується для чогось, як інструмент або фон, або привід для чогось. Якщо говорити про політичні наслідки цього обміну, то перш за все з'являється політична перспектива в результаті цього обміну. ​​На тлі того, що суспільство українське, російське і на Заході це позитивно сприймають, з'являється політична перспектива для політичного маневру або для укладення нових угод в рамках Мінського формату, або для зустрічі нормандської четвірки, або для зняття санкцій", - зазначив він.

Бортник також додав, що якщо відбудеться зустріч міністрів закордонних справ або зустріч нормандської четвірки, то це буде означати, що є нові великі домовленості політичної частини мирного врегулювання на Донбасі.

"Якщо відбудуться зустрічі міністрів закордонних справ або зустріч нормандської четвірки, то це буде означати, що є нові великі домовленості політичної частини мирного врегулювання. Вони можуть бути не оприлюднені на початку або тільки частково, як це було з Мінськом домовленостями, але це буде означати, що про щось домовилися. Просто так Росія не буде зустрічатися", - підкреслив політолог.

 

Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик — Руслан Бортник, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.