Проторченко, Молчанов, Загородній і Яворівський в "Великому вечорі" з Віталієм Диким (06.11)

Розміщено: 07.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким обговорили парламентські слухання з приводу безпеки діяльності журналістів, основні параметри оновленого Держбюджету-2020 визначені урядом, обговорення євродепутатами питань свободи слова в Україні, справу прокурора Кулика.

На думку політичного експерта Тараса Загороднього, прокурор Костянтин Кулик може пізніше поновитися на посаді.

"Сподіваюся, що насправді незворотність покарання буде, якщо воно ще буде доведено, і якщо буде порушено кримінальну справу. Не виключено, що пан Кулик може відновитися на посаді пізніше, оскільки переатестація мала сумнівний спосіб проведення... Хотілося б бачити конкретні кримінальні справи від новоствореного ДБР з конкретними фактами і посадками", - підкреслив експерт.

Політичний експерт Кирило Молчанов заявив, що вся реформа Генеральної прокуратури України звелася до банальних грошей.

"Біда в тому, що я сумніваюся, що органи якось хочуть очиститися. Будемо відверті, що у нас змінюється керівництво силових відомств, але чиновники середньої ланки нікуди не діваються, вони при всіх генеральних пересиділи. Я сумніваюся, що Рябошапка зможе щось там зробити, тому що вся ця реформа звелася до банальних грошей. Тобто пропустити всіх через атестацію, і залишити виключно лояльних, зменшивши кількість прокурорів з 15 до 10. От вся суть реформи", - зазначив Молчанов.

 

Гості студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик - Тетяна Проторченко, представник ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Кирило Молчанов, політичний експерт, Тарас Загородній, політичний експерт, Володимир Яворівський, народний депутат України I, II, IV, V, VI скликань, письменник.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.