Олена Лукаш в "Великому вечорі" з Василем Головановим (18.11)

Розміщено: 19.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили заяву Богдана, що він розчарувався в "Слузі народу", а у багатьох "слуг народу" почалася "зоряна хвороба", оприлюднення аудіозапису виключеним з "Слуги народу" Поляковим, на якій його колеги спілкуються з главою поліції Дніпропетровської області, заяву Мосійчука, що Арахамія має громадянство США, а Милованов подвійне громадянство, виключення з фракції "Слуга народу" народних депутатів Скороход та Полякова, передачу ДБР підозри Порошенку в ГПУ і прохання зняти з нього недоторканість, підтвердження Росією участі в Саміті 9 грудня.

Юрист Олена Лукаш заявила, що народні депутати, які переживають про своє майбутнє, будуть й надалі залишати фракцію "Слуга народу".

"Це дуже добре. Це абсолютно правильний процес. Фракція "Слуга народу", за рідкісним винятком, це умовна бочка дьогтю. У цій фракції, яка хвора порохоботством, хвора іноземними агентами, хвора безвідповідальними людьми, резус-несумісність з нормальними людьми. Тому ці дві "ластівки" вилетіли, будуть і наступні. Все живе, при  тямі, що переживає за своє майбутнє, буде відторгатися і витіснятися", - сказала юрист.

Лукаш підкреслила, що фракція Зеленського - це одноразовий проект.

"Всі, хто захочуть працювати конструктивно або залишитися в політиці, будуть бігти з цього "Титаніка". Тому що фракція Зеленського - одноразовий проект, він сам сказав: "Я йду на п'ять років", а вони - це хвіст його рейтингу, ми ж зараз за прізвищами осіб 20 і не назвемо. Це хвіст його рейтингу, рейтингу не буде - їх не буде, Зеленського не буде на другий термін і їх не буде. У них зараз так званий "покіс", ось вони що хочуть, те й роблять, тому що другий раз вони туди не зайдуть. А ті, хто не може жити з психологією метелика-одноденки - будуть йти", - сказала гостя.

На її думку, "людей, які не голосують з фракцією, і які опонують всій твані і каламуті, буде з'являтися більше".

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Лукаш Олена, юрист.