Олексій Мушак та Іван Крулько у "Великому вечорі" з Диким (30.11)

Розміщено: 03.12.2018

У програмі "Великий вечір" говорили про виступ президента у Хмельницькому національному університеті, закриття в'їзду до України для росіян віком від 16 до 60 років. 

Іван Крулько зазначив: "Те, що відбувалося в Криму та на Донбасі, за своїм масштабом, було значно гіршим за те, що трапилося в Азовському морі. Тому, на мою думку, вводити правовий режим воєнного стану потрібно було ще у 2014 році".

Гість додав, що голосував у Верховній Раді за те, щоб введення воєнного стану таки відбулося. Та робив він це лише після того, як до законопроекту було внесено велику кількість ініційованих парламентом правок, щоб захистити народ від диктатури. 

"Президент з трибудини у день, коли ініціював введення воєнного стану, повинен був заборонити будь-яку торгівлю з державою-агресором. А потім закрити свій бізнес у Росії, щоб показати хороший приклад. Але таких заяв ми не почули", - додав він. 

Олексій Мушак вважає скасування зустрічі між Трампом і Путіним свідченням того, що Україна навчилася грати у командну гру. 

"Тепер Росію у нору заганятиме не лише Україна, а і Ердоган, Меркель і Трамп", - прокоментував Мушак.

Гості "Великого вечора" на NEWSONE з Віталієм Диким - народний депутат України, фракція БПП Олексій Мушак, народний депутат України, фракція "Батьківщина" Іван Крулько.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.