Олександр Мороз в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (28.11)

Розміщено: 29.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Оленою Кирик і Віталієм Диким обговорили плани Рахункової плати провести аудит Верховної Ради, заяву Анни Скороход та Антона Полякова про продаж округів та лобістів в Раді, дані КМІС, що 51% українців не підтримують дії влади щодо Донбасу, дані КМІС, що рейтинг Зеленського знизився на 21%, заяву глави аграрного комітету Сольського, що законопроект про обіг землі отримав понад 2 тисячі правок.

Екс-голова Верховної Ради України Олександр Мороз заявив, що якщо провести референдум з питання землі, то 98% українців будуть проти продажу.

"Я щодо земельного питання з першого дня звертався до президента - ніякої реакції немає. Я говорив, що не можна проводити такий референдум, зовсім. Навіщо на дурниці викидати гроші? 98% проти 2%, хто за продаж землі іноземцям. Це ж не вирішення питання, це маніпулятивний прийом, щоб сказати: ми в земельних питаннях порадилися з народом, тоді, коли вже нічого радитися. У тому проекті, що сьогодні прийнято в першому читанні, перехід землі у власність іноземців - можна елементарно зробити. Тому виникає питання: навіщо затівати цю тяганину, коли ми втрачаємо найбільше багатство України? Не можна цього робити, це буде кінець української держави", - підкреслив Мороз.

 

Гість студії NEWSONE з Оленою Кирик і Віталієм Диким - Олександр Мороз голова ВРУ 1994-1998, 2006-2007 рр.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.