Олег Ляшко у "Великому вечорі" з Головановим (18.09)

Розміщено: 18.09.2018

В ході програми обговорили напад на журналістку NEWSONE Дарину Білеру, новину, що Україна домовилася з МВФ про поступове зростання цін на газ, розширення кількості членів ЦВК, передачу Кабміном в Раду проекту Держбюджету на 2019 рік, закон про посилення боротьби з рейдерством.

Олег Ляшко заявив, що в Києві дуже великі пробки і йому складно доїхати на NEWSONE.

"Дуже великі пробки, дуже складно їздити людям по Києву, тому багато часу потрібно", - сказав гість програми.

Також, за словами Ляшка, він спить спокійно.

"Я сплю спокійно, совість не мучить. Намагаюся, все що від мене залежить, що я можу, що дозволяють мені мої знання, сили, інтуїція робити все, щоб виправдовувати довіру людей, підтримку людей", - сказав нардеп.

Ляшко також заявив про захист будинку незрячих людей в Боярці і пообіцяв, що не дасть, щоб його закрили.

"По-перше, для мене це особиста історія. У мене бабуся Настя була сліпа з самого дитинства. Не дай Бог, комусь бути сліпим, коли ти не бачиш білого світу. Цим людям дуже складно, їм потрібна соціалізація, їм потрібне спілкування, для них це єдина віддушина, коли вони зустрічаються з такими ж, як вони, спілкуються, коли у них є увага, підтримка. Брати і економити три копійки, крадуть мільярди, а не можуть знайти два мільйони, щоб відремонтувати для незрячих? Тому ми захистили цей будинок і не дамо, щоб його закрили", - сказав нардеп.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Василем Головановим - лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.