Надія Савченко у "Великому вечорі" з Мартиросяном (15.03)

Розміщено: 15.03.2018
Надія Савченко у "Великому вечорі" з Мартиросяном (15.03)

Увечері в студії обговорили підозру Савченко в підготовці держперевороту, розгляд в парламенті низки кадрових питань, справу Володимира Рубана.

Надія Савченко заявила, що про неї ніколи не мовчать.

"Я не пам'ятаю, щоб про мене взагалі не говорили. Я б хотіла, щоб про мене взагалі мовчали, але про мене не мовчать ніколи. З іншого боку, були якісь сплески, були якісь падіння, коли говорять, коли не говорять... Дуже важливо, щоб, коли починають говорити, говорили не про мене, а чули мене. Дуже хочеться донести суть. Коли я вийшла з Росії, як ви сказали, я не вийшла поки не вийде останній українець і для цього потрібно зробити все, і краще б говорили про це, але людям складно говорити про те, що вимагає їх зусиль, людям легко говорити про те, про що можна просто плескати язиком і ні до чого не зобов'язувати себе", - сказала нардеп.

При цьому, Савченко додала, що їй шкода, що в Україні непрофесійний генпрокурор.

"Ми чули дуже багато заяв генпрокурора. Говорив "вишки Бойка", а потім "вишки не Бойка". Говорив, що голос Саакашвілі і Курченко, а потім не голос Саакашвілі і Курченко. Дуже шкода, що у нас не професійний генпрокурор, а маріонетка президента" , - сказала гостя програми.

Також, за словами Савченко, вона готова відповісти на питання, які цікавлять ГПУ і слідство.

Гостя студії NEWSONE в програмі "Великий вечір" з Тиграном Мартиросяном - Савченко Надія, народний депутат України, позафракційний.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.