Микола Томенко у "Великому вечорі" з Диким і Панченко (26.03)

Розміщено: 26.03.2018
Микола Томенко у "Великому вечорі" з Диким і Панченко (26.03)

Під час програми обговорили новину, що США, Україна і ряд країн ЄС видворяють російських дипломатів, готовність Путіна до вирішення конфлікту на Донбасі, реакцію міжнародних партнерів на справу Надії Савченко, інформацію, що 50 нардепів пропустили 90% голосувань в Раді, заяву Порошенка, що Закарпаття стало об'єктом атак спецслужб РФ.

Микола Томенко заявив, що конфлікт на Донбасі на міжнародному рівні почав менше обговорюватися як через втому від України, так і у зв'язку з відсутністю української ініціативи.

"Одне пов'язане з іншим. З одного боку, світ втомився від подвійної мови в українській політиці, яка для українського споживача говорить про, як каже Порошенко, про вітчизняну війну України та Росії. А паралельно...Наприклад, ось недавно передзвонили мої колеги, які в нашій команді руху "Рідна країна" моніторять бюджет і побачили, що місто Київ на кілька сотень мільйонів закупило (тролейбуси ред.) у компанії Порошенка і Свинарчука, а тепер він Гладковський - він прізвище змінив, не просто з російськими номерами, а це підприємство, яке працює на оборонку російську і так далі", - сказав гість програми.

Також, за словами Томенка, зарубіжні партнери України - це не дурні люди і вони фіксують, і знають ситуацію, тому їм дуже складно працювати з Україною.

Гість "Великого вечора" з Віталієм Диким і Діаною Панченко - політичний і громадський діяч Микола Томенко.