Михайло Добкін у "Великому вечорі" з Мартиросяном (11.04)

Розміщено: 11.04.2018
Михайло Добкін у "Великому вечорі" з Мартиросяном (11.04)

Увечері в студії обговорили пропозицію МВС посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства, новину, що "Газпром" і "Нафтогаз" почали переговори про новий контракт про транзит газу через Україну, підсумки переговорів Порошенка і Меркель, стан українських доріг, безстрокову акцію протесту під стінами МОЗ за відставку Супрун, відносини України і РФ.

Михайло Добкін заявив, що під час великодніх свят отримав багато позитиву.

"Враження неймовірні. Дуже багато позитиву, такої наснаги, оновлення всього, що сталося і я дуже щасливий і радий, що нам вдалося побувати в цей час в цих місцях і привезти вогонь. Найголовніше - ми там ще зустріли нашу українську делегацію на чолі з Вадимом Новинським, з митрополитом Антонієм. Все було так...По-доброму, по-хорошому, з хорошими емоціями, почуттями та сподіваннями на майбутнє", - сказав гість програми.

Також Добкін прокоментував пропозицію МВС посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства.

"Заяву робить міністр внутрішніх справ, заяву робить міністр внутрішніх справ, який представляє збанкрутілу політичну силу "Народний фронт", рейтинг якої не перевищує 1%. Заяву робить людина, яка буде напевно намагатися реалізувати себе в політиці або з цією політичною силою, або зіншою. Як можна розцінювати дані заяви? Ну, напевно, як спробу створити певний інструмент для того, щоб присікти будь-яких конкурентів і розчистити собі поле", - сказав гість програми.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Тиграном Мартиросяном - народний депутат, голова партії "Християнські соціалісти" Добкін Михайло.