Мельничук, Жовтяк, Мусій і Марунич в "Великому вечорі" з Оленою Кирик (08.11)

Розміщено: 09.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Оленою Кирик обговорили перенесення розведення військ в Петровському на 9 листопада, заяву Милованова, що в 2022 році середня заробітна плата буде 16047 гривень, нові правила отримання субсидій озвучені в Мінсоцполітики, заклик партії "Голос" до правоохоронців стежити за NEWSONE, ZIK та "112".

Експерт з енергетичних питань Марунич Дмитро заявив, що світ повинен побачити справедливе розведення військ з української сторони.

"(У питанні вирішення конфлікту на Донбасі - ред.) У нас є два величезних шляхи: перший - це залишити як є, практично це буде холодна війна, ... і другий - намагатися врегулювати ситуацію. Я не впевнений, що нинішня влада в силах це зробити, це не тільки від неї залежить. В принципі, ті спроби, ті інтенції, що вона робить, їх вже потрібно вітати ... Альтернативи нормандського формату не існує, можливо, вона є у Петра Олексійовича, нехай запропонує", - сказав експерт.

Екс-народний депутат Сергій Мельничук заявив, що в ситуації з розведенням військ на Донбасі, неправильно проведена інформаційна політика з українцями.

"Я спостерігаю за ситуацією, що склалася, я бачу, що неправильно провели інформаційну політику з українцями. Думаю, що це відповідальність Офісу президента. Але там видно слід Авакова, який на цій темі заробляє собі все більше бонусів. Не сказавши, що на лінії розмежування стане Нацгвардія і поліція, туди зайшов Білецький, який заробив собі політичні бали, при цьому створився рух опору - люди вийшли на вулиці, яким теж не сказали, хто буде там стояти", - розповів екс-нардеп.

На його думку, Аваков безпосередньо впливає на розведення сил на Сході.

"Аваков, розрулюючи ситуацію, ввів туди Національну гвардію і поліцію, при цьому буде і далі контролювати контрабанду, що йде через сіру зону. Тому він далекоглядний політик, стратег, і добув собі найбільші дивіденди з ситуації. Я думаю, що це погоджено з РФ, тому що з тієї сторони ми не чуємо обурень щодо Нацгвардії", - підкреслив Мельничук.

 

Гості студії NEWSONE з Оленою Кирик - Євген Жовтяк, народний депутат України II, III, IV скликань, Сергій Мельничук, народний депутат України VIII скликання, Олег Мусій, народний депутат України, VIII скликання, Марунич Дмитро, експерт з енергетичних питань.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.