Прямий ефір

Мельничук, Продан, Балицький, Голуб в "Великому вечорі" з Віталієм Диким (17.05)

Розміщено: 19.05.2019

У студії програми "Великий вечір" обговорили заяву Парубія про припинення існування діючої коаліції, нову коаліцію, яка повинна сформуватися протягом 30 днів згідно з Конституцією України, рейтинг електоральних громадян на парламентських виборах України, заяви ЗМІ про те, що Порошенко надав екс-депутату Держдуми РФ Пономарьову українське громадянство, відставку Клімкіна, указ Порошенко про підготовку інавгурації Зеленського, указ Порошенко про підготовку інавгурації Зеленського, відставку секретаря РНБО Турчинова.

"Йому (Зеленському - ред.) потрібно йти вперед, робити рішучі кроки, брати на себе відповідальність, як гаранта Конституції і як головнокомандувача, йти вперед незважаючи ні на що. Тільки тоді він виправдає той кредит довіри, що йому дали громадяни України", - сказав нардеп Сергій Мельничук.

Євген Балицький висловив свою точку зору щодо звинувачень Олександра Турчинова в подіях 2014 р.

"Конфлікт на Донбасі в повній мірі був пов'язаний з небажанням тодішньої влади домовлятися, коли ще можна було говорити. Ми б зберегли цілісність, зберегли б життя. Можливо довелося б йти на компроміси. Це моя точка зору", - зазначив Мельничук.

Крім цього додав: "Що стосується Зеленського і цих речей, що він повинен зробити. Кожен, хто займався спортом, знає, що, як у фехтуванні нападають — ти відкриваєшся. В даному випадку він повинен буде робити кроки. І ось ті кроки, які він зараз робитиме, перші призначення, а він в будь-якому випадку буде призначати, шукати компроміс з нинішньої Радою, інших "монголів" поки не буде, це теж треба розуміти. компроміс — це не означає здача інтересів, це все одно треба домовлятися ".

 

Гості студії NEWSONE з Віталієм Диким — Сергій Мельничук, народний депутат України, позафракційний, Євген Балицький, народний депутат України, фракція Опозиційний блок, Оксана Продан, народний депутат України, фракція Блок Петра Порошенка, Владислав Голуб, народний депутат України, позафракційний.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...