Кость Бондаренко у "Великому вечорі" з Панченко (10.05)

Розміщено: 10.05.2018
Кость Бондаренко у "Великому вечорі" з Панченко (10.05)

З гостем програми обговорили зустріч президента Порошенка з Меркель і Макроном, велику приватизацію в Україні, виступ Гройсмана за створення антикорупційного суду в Україні, новину, що 270 політичних партій відзвітували про своє фінансування.

Політолог Кость Бондаренко прокоментував зустріч президента Порошенка з Меркель і Макроном, і заявив, що "домовилися домовлятися далі".

"Було обговорено кілька фраз, кілька моментів, які очевидно далекі від вирішення, конкретного рішення і в даній ситуації можна сказати тільки те, що домовилися домовлятися далі. Ніяке з питань не було вирішено", - сказав гість програми.

Також, на думку Бондаренка, питання миротворців має вирішуватися на рівні Вашингтон-Москва.

"Головне питання миротворців має вирішуватися не з Меркель, ні з Макроном. Воно повинно вирішуватися очевидно на рівні Вашингтон-Москва, тому що від того чи буде заблоковано це рішення в Радбезі ООН, чи буде заблоковано це рішення взагалі в ООН буде багато в чому залежати майбутнє миротворчої місії. У цьому питанні ні Меркель, ні Макрон не зможуть серйозно допомогти, особливо з огляду на їх відносини з тим самим Трампом і їхні стосунки не визначені з Путіним ", - сказав політолог.

Гість студії NEWSONE в програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко - Бондаренко Кость, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.