Кірш, Чаплига, Заружко, Кожара в "Великому вечорі" з Ланою Шевчук (24.04)

Розміщено: 25.04.2019

В студії програми обговорили підрахунок ЦВК 100% голосів виборців, чи зможе новий президент вплинути на тарифну політику, законопроект про обмеження повноважень президента і імпічмент.

 Відносно того, що Володимир Гройсман заявив про заснування власної політичної партії, Олександр Кірш сказав, що крім нових персоналій потрібно щоб була і нова політика. Від президента очікує законодавчої ініціативи у внесенні до податкового кодексу, щоб прибрати ставку 70% від ренти спільної діяльності з видобутку українського газу.

"Ця ставка існує для того щоб забезпечувати монополію тих, у кого вона зараз", - заявив Кірш.

Леонід Кожара розповів, що Гройсман раніше, перед траншем МВФ, робив заяви про неможливість зниження ціни на газ, а сьогодні він говорить зовсім інше.

"Мені здається, що Гройсман вже потихеньку починає передвиборчу кампанію. Ми не знаємо з ким він там буде ліпити свою політичну силу, але ми знаємо, що Володимир Гройсман та його попередник Яценюк винні в тому, що ціни на газ злетіли за останні п'ять років в десять разів. Тому ці ігри сьогодні не тягнуть за собою жодних зобов'язань, ні політичних, ні юридичних, тому що все меморандуми з МВФ вже підписані ", - зазначив Кожара.

 

Гості студії NEWSONE з Ланою Шевчук - Олександр Кірш, народний депутат України, фракція Народний Фронт, Михайло Чаплига, політичний експерт, Леонід Кожара, народний депутат України V, VI, VII скликань, міністр закордонних справ України 2012-2014 р, Глава ОБСЄ 2013 м, Валерія Заружко, народний депутат України, фракція Радикальна партія.