Юрій Кармазін у "Великому вечорі" з Диким (30.05)

Розміщено: 30.05.2018
Юрій Кармазін у "Великому вечорі" з Диким (30.05)

У студії обговорили вбивство журналіста Аркадія Бабченка, новину, що парламент продовжив дію спеціальних зобов'язань з продажу природного газу за зниженою ціною до кінця липня, підписання Порошенком указу про звільнення Дмитра Вовка з посади голови Нацкомісії.

Юрій Кармазін прокоментував вбивство журналіста Аркадія Бабченка.

"Я щиро співчуваю рідним, близьким, Україні в тому, що Аркадій Аркадійович Бабченко сьогодні не в нами...З нами, але тільки в іншому вимірі. Ми про нього багато чого не знали. Не знали, що він батько шести прийомних дітей, усиновлених, які хворими були забрані. Ми не знали, що він настільки любив життя. Ми не знали багато, що потрібно зараз правоохоронцям взяти як версію. Перше - Росія говорить, що вона готова сприяти - будь ласка, звертаємося і до них за правовою допомогою, як б це дивно не звучало", - сказав гість програми.

Також Кармазін звернув увагу, що Бабченку погрожували.

"У лютому минулого року Бабченко заявив, що погрожують йому і членам сім'ї, зауважте, загрожують в РФ і це була підстава для його виїзду спочатку в Прагу, потім до Ізраїлю і з Ізраїлю вже в Україну. Нам потрібно звернутися і до правоохоронних органів Ізраїлю" , - сказав він.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Віталієм Диким - Кармазін Юрій, народний депутат України II, III, IV, VI скликань.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.