Юрій Єхануров в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (15.11)

Розміщено: 16.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили прийняття Радою бюджету на 2020 й рік: 280 - "за", вибухи на військових складах в Балаклії, ринок землі в Україні, заяву ЗМІ про те, що нормандська зустріч запланована на 9 грудня 2019 року, проведення телефонної розмови між Макроном і Зеленським.

Екс-прем'єр-міністр України і екс-міністр оборони Юрій Єхануров заявив, що інформаційний фон в Росії не спрямований на кардинальні рішення стосовно Донбасу.

"Той інформаційний фон, який в Росії і на Заході, я не відчуваю того фону, щоб він був спрямований на кардинальні рішення", - зазначив він.

За словами екс-міністра оборони, розмінування окупованій території Донбасу буде проводитися мінімум 10-15 років.

Юрій Єхануров підкреслив, що українцям потрібно буде провести роз'яснювальну роботу для розуміння реальної ситуації і  світового досвіду в подібних ситуаціях.

"Я думаю, що найближчим часом нам потрібно провести серйозну роз'яснювальну роботу в Україні для того, щоб люди розуміли, що відбувається реально і який є світовий досвід в цьому плані. Поки що все виглядає так, що результатом нормандської зустрічі може стати "карабахський варіант". Конфлікт, який буде тліти ще дуже довго", - сказав екс-прем'єр-міністр.

Єхануров вважає, що для Путіна головне завдання - зняти санкції, Україна йому не цікава. Йому потрібно показати свою готовність, але найближчим часом реально робитися нічого не буде. 

За словами екс-міністра оборони, група, яка керує Росією, не може поки що пояснити росіянам причини для виходу з Донбасу.

 

Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик - Юрій Єхануров, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., міністр оборони України 2007-2009 рр.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.