Юрій Єхануров в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (06.08)

Розміщено: 07.08.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили заклик президента Зеленського до Макрона, Меркель і Путіна якнайшвидше провести зустріч в "Нормандської форматі", ринок електроенергії, загибель чотирьох українських військових на Донбасі, заяву Геруса про те, що перше засідання Верховної Ради відбудеться 3-го вересня, оприлюднення Ігорем Коломойським претендентів на пост прем'єр-міністра України.

На думку екс-міністра оборони і екс-прем'єр-міністра України Юрія Єханурова, що Європа більше думає про себе, і щоб ми їм не заважали, і щоб тут було тихо і спокійно.

"Будь-який майданчик для переговорного процесу потрібен. Але Німеччина чітко займає позицію на ⅔ на стороні РФ, вони разом будують "Північний потік-2", у них дуже багато спільних бізнес-інтересів. Я думаю, що це дуже серйозно впливає, і позиції Меркель такі, що всі розуміють що їй буде скоро заміна. Мені здається, що Європа більше думає про себе, і щоб ми їм не заважали, і щоб тут було тихо і спокійно", - зазначив він.

За його словами, важливість Леоніда Кучми в переговорному процесі в тому, що він всіх учасників переговорів з тієї сторони знає і вони з ним говорять, і говорять з повагою.

На думку Єханурова, в новому скликанні Верховної Ради для "Опозиційної платформи — За життя" будуть надані всі можливості для узгодження позицій на Донбасі.


Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик — Єхануров Юрій, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., Міністр оборони України 2007-2009 р.