Юрій Єхануров в "Великому вечері" з Кирик і Диким (31.01)

Розміщено: 01.02.2020

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили зустріч Помпео з президентом Зеленським, отримання Україною газу через польський термінал з Катару, США і Норвегії, можливий початок кампанії Рябошапки проти міністра внутрішніх справ Авакова, зустріч Віктора Медведчука з представниками великих фракцій Бундестагу, заклик ВООЗ готуватися країні до протидії коронавірусу, у Львівській інфекційній лікарні знаходиться два пацієнта, які повернулися з Китаю.

Екс-прем'єр-міністр і екс-міністр оборони України Юрій Єхануров заявив, що в законі про ринок землі головне - це питання ринку прав користування землею.

"Головне - це питання ринку прав користування землею. Тема обмежень. Зараз згадали про одне обмеження, я так розумію, що його подача була для відіграшу - дали 200 тисяч гектар, а тепер 10 тисяч. Але є ще багато питань по погодженню будівництва на своїй ділянці землі - це обмеження обов'язково повинно бути. Ще одне важливе питання - блокчейн технології. Держгеокадастр два роки тому обіцяв, що всі угоди з землею будуть вічно зберігатися в пам'яті. Я так розумію, що вони не готові до того, щоб пред'явити суспільству, де чия земля знаходиться", - зазначив Єхануров.

 

Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик - Юрій Єхануров, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., Міністр оборони України 2007-2009 рр.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.