Юрій Єхануров у "Великому вечорі" з Панченко (10.10)

Розміщено: 10.10.2018

З гостем програми обговорили черговий напад на кореспондента NEWSONE, вибухи на військових складах під Ічнею Чернігівської області, новину, що в Страсбурзі триває чергова сесія ПАРЄ, дохідну частину бюджету України на 2019 рік.

Юрій Єхануров прокоментував черговий напад на кореспондента NEWSONE.

"Ті, хто фінансує цих хлопців, ті, на кого працюють ці хлопці, навряд чи дають такі команди. Це просто примітивні люди, які сьогодні в черговий раз показали своє мурло", - сказав гість програми.

Крім того, Єхануров зізнався, що йому навіть складно коментувати напади на журналістів.

"В даному випадку прикро за країну. Про яку Європу говорити в таких випадках, в такому контексті? Дуже складно навіть коментувати ці речі. Ну дикість", - сказав колишній прем'єр.

За словами гостя студії, "совок" сидить в головах багатьох людей.

Нагадаємо, що на акції протесту біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України напали на кореспондента телеканалу NEWSONE Анастасію Пшеничну. Як розповіла Анастасія, двоє чоловіків в масках підбігли ззаду облили її та оператора телеканалу клеєм і побігли далі.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Діаною Панченко - прем'єр-міністр України (2005-2006 рр.), міністр оборони України (2007-2009 рр.) Юрій Єхануров.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.