Євген Балицький у "Великому вечорі" з Диким (06.06)

Розміщено: 06.06.2018
Євген Балицький у "Великому вечорі" з Диким (06.06)

З гостем обговорили законопроект про Антикорупційний суд, підписання Гройсманом подання на звільнення з посади міністра фінансів Данилюка, новину, що Лінчевський відповів на шквал критики за "образу онкохворих", призначення Оксани Кривенко новим представником НКРЕКП, заяву Ольги Шарій, що Геннадій Афанасьєв "здав" Олега Сенцова, прийняття КСУ скасування депутатської недоторканності.

Євген Балицький привітав журналістів з професійним святом.

"Бажаю вам бути справжніми ланцюговими псами демократії і свободи слова. Пам'ятайте, що ви останній рубіж, за яким нічого більше не буде", - сказав гість програми.

Також Балицький прокоментував ухвалення законопроекту про АКС.

"Завтра ми будемо дивитися ще остаточну редакцію, тому що завтра після засідання ранкового комітету будуть внесені певні правки. Можливо щось зміниться, наші правки не врахували, тому це один з головних форматів, чому ми виступаємо проти. Чому ще виступаємо проти? Нас дуже бентежить позиція того, що міжнародні спостерігачі, міжнародне співтовариство буде останнім бенефіціаром, який може накладати вето на те, хто буде керувати цим судом", - сказав гість програми.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Віталієм Диким - Балицький Євген, народний депутат України, фракція "Опозиційний Блок".


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.