Івченко і Курячий у "Великому вечорі" з Литвиненко (13.11)

Розміщено: 13.11.2017
Івченко і Курячий у "Великому вечорі" з Литвиненко (13.11)

В ході програми обговорили проект держбюджету-2018, зустріч Волкера і Суркова в Белграді, новину про те, що суд Іспанії відмовив Україні в екстрадиції екс-депутата Онищенка.

Вадим Івченко заявив, що не бачить точки зростання в бюджеті на 2018 рік.

"Ми чітко проаналізували і не побачили точок зростання, про які говорять усі опозиційні фракції. Якщо ми збільшуємо в рази на утримання, наприклад, Адміністрації президента і народних обранців, то в порівнянні з цим ми не доплачуємо, наприклад, онкохворим дітям", - сказав Івченко.

Також, за словами Івченка, Україна не готова до продажу землі.

"Ми не готові сьогодні. Ми просто фізично не готові. У нас немає покупця. У нас є продавці землі, це ті люди, 67% які сидять на субсидії і 20%, які отримують заробітну плату ледь-ледь для проживання - це 92%" , - сказав гість програми.

У свою чергу Максим Курячий заявив, що парламент повинен зробити все, щоб до моменту голосування бюджет був кращий.

"Верховна Рада повинна зробити все, щоб бюджет до його підтримки в остаточній редакції був ще краще", - сказав Курячий.

Крім цього, гість програми вважає детінізацію економіки рецептом економічного дива для України.

"Головний рецепт економічного дива для України полягає в тому, що ми повинні позбутися від усіх тіньових схем і повністю детенезіровать економіку України", - сказав нардеп.

Гості програми "Великий вечір" з Юлією Литвиненко - народні депутати України Максим Курячий від фракції "Блок Петра Порошенко" і Вадим Івченко від фракції ВО "Батьківщина".