Ірина Верещук в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (06.08)

Розміщено: 07.08.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили заклик президента Зеленського до Макрона, Меркель і Путіна якнайшвидше провести зустріч в "нормандської форматі", ринок електроенергії, загибель чотирьох українських військових на Донбасі, заяву Геруса про те, що перше засідання Верховної Ради відбудеться 3-го вересня, оголошення Ігорем Коломойським претендентів на пост прем'єр-міністра України.

Представник партії "Слуга народу" і експерт з міжнародних питань Ірина Верещук заявила, що Україна стала жертвою політичних чи геополітичних амбіції великих держав.

"Ми стали жертвою політичних чи геополітичних амбіції великих держав. І говорити тут, що ми обійдемося без їх (США - Ред.) посередництва дуже складно. Коли ми зараз говоримо про Росію, розмовляти про те, що ми сівши за стіл переговорів, очі в очі з Путіним, досягнемо тих інтересів заради яких все це відбувається, а говорити про перемогу взагалі дуже важко, або хоча б ми відновимо наші кордони до міжнародно визнаних — це вже буде великою перемогою. Коли будуть виведені війська, озброєння, коли ми повернемося до мирного життя, реінтегруємо Донбас — це і буде наша переговорна стратегія. Невже ви вірите, що це можна зробити без великих держав? Якби це можна було зробити на рівні Франції та Німеччини, то для цього вже було п'ять років. Уже п'ять років триває переговорний процес і ми ні до чого не домовилися", - підкреслила Верещук.

 

Гостя програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик — Верещук Ірина, експерт з міжнародних питань, представник партії "Слуга народу".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.