Інна Богословська у "Великому вечорі" з Головановим (22.03)

Розміщено: 22.03.2018
Інна Богословська у "Великому вечорі" з Головановим (22.03)

У студії обговорили зняття недоторканності, кримінальне провадження та затримання Надії Савченко, розрив програми економічного співробітництва з РФ, ефективність реформ в Україні, політичну реформу в Україні і зміну виборчого законодавства, провал в Раді закону про е-декларуванні громадських активістів.

Інна Богословська, коментуючи арешт Савченко, заявила, що нам пора дорослішати.

"Не сотвори собі кумира" - сказано в Біблії. Мені здається, що це головне над чим потрібно задуматися всім українцям, тому що нам пора дорослішати. Ми поводимося, як 14-річна дівчина або хлопець, які готові закохатися з першого погляду, потім готові проклясти з другого погляду, потім знову закохатися", - сказала гостя програми.

Також, за словами екс-нардепа, хоч країна молода, але народ не молодий.

"Країна, звичайно, молода, але народ не молодий. Народ має тисячолітню історію. Нам потрібно згадати про те, що кожне наше рішення - це відповідальність перед самим собою, перед сім'єю, перед своїм містом, а зараз ще і перед світом, тому що Україна опинилася в фокусі уваги світу", - сказала Богословська.

Нагадаємо, що народні депутати в четвер, 22 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради України проголосували за зняття недоторканності з нардепа Надії Савченко, яку генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив в підготовці теракту в центрі Києва.

Гість "Великого вечора" з Василем Головановим - народний депутат III, VI і VII скликань Інна Богословська.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.