Ілля Ківа в "Великому вечорі" з Василем Головановим (02.09)

Розміщено: 03.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили розгляд Комітетом з питань правової політики 7 законопроектів, які стосувалися змін до Конституції, заяву Німченко про незаконність засідання Комітету з правової політики, принесення вибачень Богуцької перед сім'єю Іллі Ківи за поширення недостовірної інформації, доручення президента Зеленського уряду провести перепис населення і створити фінансову службу розслідувань.

Народний депутат України від "Опозиційною платформи — За життя" Ілля Ківа заявив, що в прийнятті рішень має бути якість, а не швидкість.

"Те, що я чую від депутатів "Слуги народу", що потрібна швидкість, потрібно на завтра, готові гнати. Не треба гнати, від нас люди вимагають якості, професіоналізму, результату. Є дуже гарне поняття "коефіцієнт корисної дії", щоб він не дорівнював нулю — потрібно зосереджено працювати над кожним поданим законопроектом", - зазначив він.

Крім цього Ківа заявив, що публічні будинки Києва кришують колишні народні депутати.

"Я б багато міг вам розповісти чому весь Київ в публічних будинках, чому з ними не борються, чому це дозволено. Та тому, що народні депутати минулого скликання контролювали ці будинки розпусти", - поділився нардеп.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим — Ківа Ілля, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя".