Ігор Смешко у "Великому вечорі" з Панченко (25.04)

Розміщено: 25.04.2018
Ігор Смешко у "Великому вечорі" з Панченко (25.04)

З гостем програми обговорили новину, що в ПАРЄ ухвалили рішення, яке визнає РФ окупантом ОРДЛО, пропозицію МЗС посилити санкції проти Росії, звіт Ситника про діяльність НАБУ за три роки, новину, що НАБУ розповіли про спійманого на хабарі співробітника СБУ.

Ігор Смешко заявив, що визнання окупації Росією Донбасу в ПАРЄ не можна назвати великою перемогою.

"Потрібно політичні заяви відрізняти від фахової оцінки. Дійсно чого ми досягли. Факти: чотири роки в центрі Європи йде війна, більше, ніж Друга світова війна для СРСР. На сьогоднішній день тільки ПАРЄ через чотири роки нарешті...Це дуже добре, це крок вперед, що вона визнала факт того, що Росія є стороною конфлікту на Донбасі і в Луганську, але це абсолютно не означає, що це велика дипломатична перемога і особливо я це б не пов'язував з миротворчою місією, тому що в Радбезі ООН, який буде приймати решення, є Росія, яка має право вето" - сказав гість програми, і додав, що ПАРЄ може здійснювати політичні заяви.

На переконання Смешко, Україні зараз потрібно боротися ефективно і професійно.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Діаною Панченко - доктор технічних наук, екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, глава СБУ (2003-2005 рр.) Ігор Смешко.