Георгій Тука в "Великому вечорі" з Віталієм Диким (06.08)

Розміщено: 07.08.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким обговорили заклик президента Зеленського до Макрона, Меркель і Путіна якнайшвидше провести зустріч в "нормандської форматі", загибель чотирьох українських військових на Донбасі, визнання в ГПУ достатніми доказами для оголошення підозри Валерії Гонтаревій та Олексію Філатову.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука розповів про проблему заборгованості по пенсіях переселенцям з окупованих територій.

"Я багатьом з пенсіонерів допомагаю, коли до мене безпосередньо звертаються. До мене люди приходять з судовими вироками із зобов'язанням Пенсійного фонду виплатити заборгованість. Потім частина цих людей звертається з цими позовами, що не виконує українська влада, вони звертаються до ЄСПЛ. І Україна вже отримала дві "жовті картки", за невиконання рішень ЄСПЛ, і це для дуже нехороший знак", - зазначив Тука.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Віталієм Диким — Тука Георгій, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.