Прямий ефір

Геннадій Кернес у "Великому вечорі" з Головановим (02.07)

Розміщено: 03.07.2018

Під час інтерв'ю говорили про життя Харкова, децентралізацію, взаємини з керівництвом області та центральною владою, президентські і парламентські амбіції, а також про замах на Кернеса.

Геннадій Кернес розповів, у чому феномен Харкова.

"Феномен Харкова в тому, що в першу чергу харків'яни згуртувалися всі, вони дуже люблять своє місто, вони терплячі, вони дають можливість реалізації тих задумів, про яких ми їх інформуємо і допомагають нам в цьому. Без допомоги самих городян, таких результатів у Харкові б не було", - сказав він.

Також Кернес пояснив, чому рідко спілкується зі ЗМІ.

"Харків - невід'ємна частина України і відповідно, кого більше цікавлять питання і відповіді харків'ян. Те, що стосується інформування населення країни - це теж важливий момент, але я думаю, що тут вже необхідна більшою мірою робота журналістів всеукраїнського рівня, які б писали про місто. Припустимо вчора я отримав інформацію, що Харків став кращим комфортним містом для життя за оцінками журналу Фокус серед інших міст України. Ми набрали найбільше балів. Харків - 67, в порівнянні з Вінницею 61,5, здається, і Львів перегнали, і Одесу, і Дніпропетровськ, і Київ", - сказав градоначальник.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес у великому ексклюзивному інтерв'ю з Василем Головановим для телеканалу NEWSONE.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...