Дмитро Співак в "Великому вечорі" з Віталієм Диким (28.11)

Розміщено: 29.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Оленою Кирик і Віталієм Диким обговорили день народження Михайла Поплавського, дані КМІС, що 51% українців не підтримують дії влади щодо Донбасу, дані КМІС, що рейтинг Зеленського знизився на 21%, звільнення заступника міністра інфраструктури Олександри Клітіної, заяву Анни Скороход про продаж округів і лобістів в Раді, роботу "Укрзалізниці", проведення брифінгу народного депутата Дубинського з питання інформаційної атаки ГПУ на "Слугу народу", заяву Данилова, що РНБО підготувала 5 сценаріїв реінтеграції Донбасу, заяви ЗМІ, що Зеленський і Путін проведуть на саміті окрему зустріч, внесення в Раду законопроекту про виплату пенсій жителям ОРДЛО.

Кандидат політичних наук Дмитро Співак заявив, що робота уряду негативно відображається на рейтингу президента.

"Уряд Гончарука - це похоронна команда рейтингу президента, про що говорить КМІС, це похоронна команда наших надій, це, не дай Господь, може стати похоронною командою економіки України", - сказав він.

"20% за кілька місяців, я думаю, що ця тенденція продовжиться до лютого, а потім буде сплеск, коли Володимир Зеленський змінить повністю свою команду, повністю змінить хвилю слуг, які на хвилі колосальних надій, сподівань, на хвилі популярності Володимира Зеленського влетіли у владу. Хтось з "95-м Кварталом", хтось прийшов від імені олігархів, когось привели Соровські структури - вся ця збірна команда та їх дії, сприймаються жителями країни, як дії президента України. І це логічно і справедливо, тому що це його команда, нам все одно хто йому їх нав'язав", - зазначив експерт.

Співак підкреслив, що падіння рейтингу влади також пов'язано з невиправданими сподіваннями людей на зниження тарифів, кумівством у владі, не подолання корупції та відсутність миру.

На думку Співака, парламент IX скликання не допрацює до кінця своєї каденції.

"Мій прогноз: лютий - новий уряд технократів, влітку - розгін цього парламенту і нові дострокові вибори, може бути, разом з місцевими восени 2020 року, може бути, навесні 2021 року", - резюмував він.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим - Співак Дмитро, керівник платформи "Національна стратегія розвитку", кандидат політичних наук.