Дмитро Раімов в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (05.11)

Розміщено: 06.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили звільнення Раімова з МОЗ, загрозу епідемії в Україні, доручення Зеленського створити в Україні військову поліцію, листування пранкера з депутатом Миколою Тищенко про ситуацію у фракції "Слуга народу", можливість проведення дострокових парламентських виборів, заяву про проведення перепису населення в Україні в 2020 році, звернення Андрія Портнова в ДБР з заявою проти Сергія Горбатюка, справу Кулика, перенесення розведення сил в Петровському.

Політтехнолог Дмитро Раімов розповів, що в Україні  є достатня кількість вакцин.

"Першочергово людям необхідно пояснити що таке вакцини і сироватки. Вакцин в державі більш ніж достатньо. Ви можете звернутися, і вам зроблять щеплення. Є питання з приводу сироватки, яку, якщо ви захворієте, вам її повинні робити", - сказав політтехнолог.

Раімов пояснив, що за відсутність антидотів відповідають місцеві влади, які не повідомляють про це Міністерство охорони здоров'я.

Також він розповів, що спалах захворювань пояснюється тим, що через великі інформаційні кампанії про шкоду вакцинації, українці відмовлялися від щеплення дорослого і дитячого населення.

"У якийсь момент, коли йде спад щеплень, держава повинна розуміти - знижується кількість щеплень, значить в якомусь періоді часу з'являться хворі, і для них необхідні сироватки. Держава не виконала свою функцію, і не спрогнозувала, що ці медикаменти повинні бути. Тому вся попередня команда, розуміючи, що йде спад вакцинації, повинна була це зробити ... Це сукупна системна проблема", - підкреслив він.

Крім цього, політтехнолог також заявив, що не можна допустити "заморозки" конфлікту на Донбасі.

"Що стосується заморозки конфлікту. Це не мир. Це заморозка для нас, в Києві, а люди там як жили в жебрацьких умовах, так і живуть. Мир прийшов? Життя налагодилося? А солдати, які гинуть на передовій? Тому заморозка - це не мир, це технічна спроба якось дочекатися, коли з'явиться вакцина проти цієї хвороби. Це не мир, це співіснування з хворобою, співіснування з проблемою", - сказав він.

Раімов підкреслив, що він не буде боятися особливого статусу Донбасу і сепаратистських настроїв, якщо в Україні буде досить сильна армія, яка зможе "дати в око", якщо буде в цьому необхідність.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко - Дмитро Раімов, політтехнолог.