Дмитро Гордон у "Великому вечорі" з Головановим (20.04)

Розміщено: 20.04.2018
Дмитро Гордон у "Великому вечорі" з Головановим (20.04)

Під час програми обговорили новину, що команда NEWSONE отримала багато листів від глядачів про те, що цифровий сигнал каналу зник з їхніх телевізорів, готовність Олександра Онищенка надати оприлюднені записи на експертизу НАБУ, можливість дострокових виборів в Україні, заяву Порошенка, що Україна чекає від Вселенського патріарха позитивної відповіді по церковному питанню, президентські вибори в Україні, перспективи створення антикорупційного суду в Україні.

Дмитро Гордон зізнався, що у нього на тижні було дуже багато цікавих подій.

"Такий тиждень був, що не було коли навіть подумати, який у мене настрій, як білка в колесі. Дуже багато подій, дуже багато цікавих зустрічей було. Лекція в Академії управління керівними кадрами культури в Києво-Печерській лаврі - приголомшливо, дуже цікаві студенти. Вчора у мене була зустріч зі студентами КНТЕУ - приголомшливо теж, такі чудові, викладачі. Як мене потрясла територія цього університету", - сказав гість програми.

Також, за словами Гордона, його сайт є повністю незалежним.

"У нас абсолютно незалежний сайт, настільки незалежний, що аж самому буває не дуже по собі, коли починають мочити на нашому сайті моїх друзів. Це взагалі, напевно, жахлива ситуація", - сказав журналіст.

Крім того, Гордон додав, що він не впізнав голос Порошенка на плівках Онищенка.

Однак гість програми підкреслив, що мовчати про плівки Онищенка також не можна.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Василем Головановим - Гордон Дмитро, журналіст, письменник.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.