Дмитро Гордон у "Великому вечорі" з Головановим (03.09)

Розміщено: 04.09.2018

В ході програми обговорили початок навчального року в Україні, початок роботи Верховної Ради і ліквідацію ватажка "ДНР" Олександра Захарченко.

Крім того, обговорили спробу голови фракції "БПП" Артура Герасимова дискредитувати телеканал NEWSONE і президентські вибори в Україні.

Дмитро Гордон заявив, що глава "ДНР" Олександр Захарченко був убитий в ході боротьби між ФСБ і ГРУ РФ за тіньові потоки.

"Зрозуміло, що сталося. Української агентури в Донецьку багато, і фахівці СБУ досі з нею на зв'язку. Я знав інформацію через півгодини після вбивства Захарченко: розбирання між ФСБ Росії і ГРУ Росії за потоки. Там величезна контрабанда і величезні тіньові потоки, ось Захарченко і вбили через ці потоками. Тому що вони з Тимофєєвим (так званий міністр податків Олександр Тимофєєв, - ред.) перебирали багато на себе, не погоджуючи з російськими "старшими братами", - розповів гість програми.

При цьому він звернув увагу, що в Донецьку зараз працює ФСБ РФ, не рахуючись з думкою України, хоча Донецьк - територія України.

Гість програми "Великий вечір" в студії NEWSONE з Василем Головановим - журналіст і письменник Дмитро Гордон


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.