Борис Філатов в "Великому вечорі" з Василем Головановим (09.09)

Розміщено: 10.09.2019

У програмі "Великий вечір" з Василем Головановим обговорили парі між президентом Зеленським і Борисом Філатовим, відкриття моста в Дніпрі після ремонту, конфлікт Філатова з Коломойським, узгодження Кабміном звільнення Кличка з посади голови КМДА.

Мер Дніпра Борис Філатов розповів з чого почався його конфлікт з Ігорем Коломойським.

"У мене була ілюзія про те, що у 2014 році, що у нього щось ментально змінилося в голові. Але, на жаль, цього не сталося. Перший розкол з ним стався, коли він кинув мого друга Геннадія Корбана у в'язниці", - зазначив він.

Філатов пояснив, що партія "Укроп" виключила Корбана з поста керівника партії, позбавивши його таким чином політичного імунітету, перетворили його у звичайного кримінального злочинця. А друга історія — це дискредитація Коломойським через свої телеканали Бориса Філатова.

Також він підкреслив, що все, до чого торкається Коломойський, перетворюється на тлін.

Мер Дніпра прокоментував ситуацію зі звільненням Кличка з посади голови КМДА і заявив, що місцеве самоврядування не є вертикаллю влади.

"Якщо ви запитаєте чи подобається мені нападки на місцеве самоврядування, хоч в Дніпрі, хоч в Києві, я відповім — не подобається. Це неправильно, нечесно і несправедливо, тому що місцеве самоврядування — це не вертикаль влади. Ось зараз у партії влади є ілюзія, що давайте всюди побудуємо КПРС і ми цим КПРС будемо командувати. Але ми знаємо чим закінчує КПРС і чим закінчила "Партія регіонів", тобто повна влада припускає і повну відповідальність. Мені здається це ілюзією. Місцеве самоврядування — не вертикаль влади, воно повинно займатися каналізацією і трубами, місцевими проблемами й воно буде працювати з будь-якою центральною владою", - додав він.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Василем Головановим — Філатов Борис, мер Дніпра.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.