Андрій Рева в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (20.08)

Розміщено: 21.08.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили сьогоднішнє визначення новообраними депутатами персонального складу комітетів, заяву Медведчука про те, що новий комітет з питань прав людини не буде займатися основними питаннями ВРУ, заяву Разумкова, що зарплата нардепа в 50 тисяч гривень — недостатня.

Міністр соціальної політики Андрій Рева порадив майбутньому міністрові уважно розібратися з реальним станом сфери, уважно подивитися на соціальні процеси, які відбуваються, і потім вже щось обіцяти.

"Я б порадив дуже уважно розібратися в реальних проблемах соціальної політики в Україні. Ми дуже часто чуємо багато різних популістським заяв, абсолютно некомпетентних висловів, різного роду заяв, які нічим не підкріплені й іноді навіть суперечать здоровому глузду. Я б радив, перш ніж давати обіцянки у соціальній сфері, уважно розібратися з реальним станом сфери, уважно подивитися на соціальні процеси, які відбуваються, і потім вже щось обіцяти. Тому що дуже погано буде, коли пообіцяють одне, а коли побачать реальний стан справ, зрозуміють, що, наприклад, на даному етапі цього зробити не можна. Це дуже погано буде сприйматися суспільством", - зазначив Рева.

Також Рева заявив, що Україна не може виплачувати пенсії на тимчасово окупованих територіях.

"Ті, хто переїхав на підконтрольну територію України, їм пенсії виплачуються. Виплачувати їм на окупованій території — ми не оплачуємо, це правда, але причина в тому, що не Україна в цьому винна, а в тому, що є факт окупації", - підкреслив міністр соцполітики.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко — Рева Андрій, міністр соціальної політики.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.