"Особиста територія" (31.08)

Розміщено: 01.09.2019

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик обговорили особисте життя, журналістську діяльність Світлани Крюкової, публічний аукціон картин, "право першої ночі" від Олександра Онищенка.

Заступник головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Світлана Крюкова розповіла, що для неї дружба — це на порядок вище відносини, ніж любовний зв'язок.

"З моєї точки зору, дружба — це на порядок вище відносини, ніж любовний зв'язок, іноді навіть родинні відносини, особливо в сучасному світі, коли люди губляться. Я в поняття "дружба" вкладаю набагато більше, ніж соціальні мережі ... Я обережно ставлюся до тих людей, які хизуються своєю дружбою з великою кількістю людей, я не вірю в це", - зазначила вона.

Крюкова також розповіла, як отримала "право першої ночі" від Олександра Онищенка.

"Олександр Онищенко звертався до мене, щоб я провела роботу з тим текстом, який у нього є. Зокрема оцінила його художній і літературний смак, подачу, висловила думку і виступила позаштатним літературним редактором. Я йому вдячна за це, тому що тим самим я отримала чудову можливість і "право першої ночі". "Право першої ночі" в нашій професії означає право на ексклюзив. Тому коли він мені показав рукописи і коли мені почав розповідати попутно історію пов'язану з фактажем, який він виклав в цій книзі, я, чесно кажучи, вухам своїм не повірила. Я була тими вдячними першими вухами, які дізналися всі ці історії, які потім протягом трьох років журналісти розписували", - поділилася вона.

 

Гість програми "Особиста територія" з Оленою Кирик — Світлана Крюкова, заступник головного редактора інтернет-видання "Страна.ua".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.