"Особиста територія" (18.05)

Розміщено: 20.05.2019

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик поговорили про роботу і сім'ю Наталії Королевської, про "Нафтогаз", чим має зайнятися Зеленський після інавгурації в першу чергу, про заяву Великобританії.

Народний депутат від "Опозиційною платформи — За життя" Наталія Королевська сказала, що для неї дуже важливо зберігати баланс між сім'єю, друзями й роботою.

"Дуже важливо зберегти баланс. На першому місці, звичайно, стоїть родина. Для мене дуже важливі друзі, тому що ми дуже багато років дружимо, завжди дуже один одного підтримуємо і звичайно робота. Якщо ти можеш зберегти баланс ось цих трьох твоїх місій в житті, то тоді, безумовно, ти отримаєш успіх. Якщо у тебе йде якийсь перекіс, бо для мене сім'я — це мій великий ангел-хранитель, мій тил. І я вдячна всім своїм чоловікам в родині, що вони підтримують і терплять маму з її ненормованим робочим днем, а часто її більше бачать в телевізорі, ніж у себе поруч, вдома на дивані. Я їм вдячна, що вони поважають мою справу, мою позицію і, звичайно, дуже важливо, коли ти в роботі отримуєш якийсь результат ", - розповіла Королевська.

 

Гостя програми "Особиста територія" з Оленою Кирик — Наталія Королевська, народний депутат, "Опозиційна платформа — За життя", екс-міністр соціальної політики, входить в топ-100 найвпливовіших жінок України, за опитуваннями інтернет-видань займає статус найкрасивішої жінки в парламенті.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.