"Особиста територія" (17.08)

Розміщено: 18.08.2019

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик обговорили захоплення, факти й таємниці особистого життя Юрія Єханурова.

Екс-прем'єр-міністр України й екс-міністр оборони Юрій Єхануров розповів, що у 22 роки став начальником цеху, де ореол великого начальника йому збили відразу.

"Коли я у 22 роки став начальником цеху, то мені здавалося, що на весь Київ і Корчувате немає більшого начальника. Але робота і працівники, люди прийшли й запитують мене, а чому зарплата у них така ж, як була раніше. А вони сказали, що я ж раніше з ними працював, так тепер у них повинна бути більше зарплата. І потім мене взяли в оборот і воно пройшло. Зараз багато хто стає міністрами й це як хвороба на кір — потрібно щоб воно пройшло, щоб виробився імунітет. Тому що цей ореол великого начальника на заводі збивається відразу і я радий, що це пройшло ще тоді, в 22 роки", - поділився він.

Також він підкреслив, що корупцію в обороні реально буде викорінити тоді, коли будуть прозорі процеси.

"Корупцію в обороні реально буде викорінити тоді, коли будуть прозорі процеси. Коли є бюджет і до нього є доступ всіх, кому це необхідно, і виконання цього бюджету. Що стосується оборонки, то там багато чого засекречено, але це ще інструкції радянських часів. Зараз над цим йде багато роботи, щоб це зайве зняти", - розповів Єхануров.

"Майбутня Верховна Рада — це хоспіс для старих політичних партій, які пройшли, тобто вони всі там тихенько помруть. Я вважаю, що у них там немає майбутнього", - висловив свою думку екс-міністр оборони.


Гість програми "Особиста територія" з Оленою Кирик — Єхануров Юрій, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., Міністр оборони України 2007-2009 років.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.