Прямий ефір

"Особиста територія" (08.06)

Розміщено: 11.06.2019

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик обговорили особисте життя Олега Ляшка, його сім'ю, захоплення, за що його вигнали з інтернату, про що був перший його журналістський матеріал і чому за нього побили, чому він з недовірою ставиться до штампу в паспорті.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пояснив, чому його вигнали з інтернату.

"Я в Яблунівці навчався до шостого класу, а потім мене звідти вигнали. Я ставив багато питань, вони від мене втомилися і вигнали з інтернату".

Нардеп також розповів, як зробив пропозицію своїй дружині Росіті.

"Я був ініціатором весілля. Пропозицію я зробив у минулому році, прямо на Великдень. Вся наша сім'я сиділа за столом. По правді сказати, це була повна несподіванка для неї (дружини - ред.), а для її батьків так тим більше. Всі думали, що я знову жартую", - ділиться спогадами Ляшко.

"Я до всіх цих штампів в паспорті ставлюся, з великою недовірою. Я знаю багатьох людей, які мають штамп в паспорті, а живуть, як кішка з собакою. Важливий не штамп у паспорті, а почуття і стосунки", - заявив нардеп.


Гість програми "Особиста територія" з Оленою Кирик — Олег Ляшко, народний депутат, глава фракції «Радикальна партія». Обговорюємо відверті факти і таємниці з життя знаменитостей.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...