"Особиста територія" (07.09)

Розміщено: 09.09.2019

У студії програми "Особиста територія" з Оленою Кирик обговорили захоплення, факти і таємниці особистого життя Іво Бобула, наміри балотуватися в президенти.

Співак і народний артист України Іво Бобул розповів про свій намір балотуватися в президенти України.

"Я сам не знаю, як це сталося ... Напевно, це був жарт. Нехай буде так, хоча я був налаштований йти в президенти, але ніхто не хотів допомогти. А в таких випадках один в полі не воїн".

Рішення балотуватися від партії "Патріот" було усвідомленим. Іво Бобул сам запропонував свою участь в цьому проекті.

"Якби не сім'я Кучми, то такого б співака в Україні, напевно, не було б. Це вони допомогли мені стати там, де я перебуваю".

На питання чи були пропозиції залишитися під час гастролей по різних країнах, Іво Бобул сказав:

"У США була пропозиція залишитися, я не захотів. Там все-таки своя специфіка, там потрібно народитися, щоб розуміти життя і як там живеться. Я звик тут жити, тут мої стіни, аудиторія моя тут, яку я виховував. Залишити її я не міг, втратити тут і не знайти там - я не міг. Тому я говорив ні, дякую, але я їду в Україну ".

 

Гість програми "Особиста територія" з Оленою Кирик - Іво Бобул, справжнє ім'я - Іван Васильович Бобул - український співак, композитор, педагог, народний артист України. Кандидат в народні депутати від політичної партії "Патріот" на парламентських виборах 2019 року, № 5 в списку.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.