Євросоюз продовжив санкції щодо Росії

Розміщено: 01.07.2016

У п'ятницю, 1 липня, Європейський союз прийняв рішення продовжити санкції відносно Російської Федерації до 31 січня 2017 року у зв'язку з відкритою агресією на сході України. Про це повідомив брюссельський журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йожвік на своїй сторінці в Twitter.

"ЄС продовжив санкції у відношенні Росії до 31 січня 2017. Дане рішення буде опубліковано в офіційному журналі Євросоюзу в суботу", - сказано в повідомленні.

При цьому на даний момент це рішення вже оприлюднено і на офіційному сайті Євросоюзу.

"Рада ЄС продовжила санкції щодо Росії до 31 січня 2017 року, оскільки Мінські угоди не виконані повністю", - повідомила прес-служба Ради ЄС в Twitter.

Деякі пункти цього документа передбачають: - цільові індивідуальні обмежувальні заходи, а саме заборона на видачу віз і заморожування активів, в даний час відносно 146 осіб та 37 організацій до 15 вересня 2016 року; - обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2017 року.

"Рішення було прийнято шляхом письмової процедури і одноголосно", - сказано в ньому.

Як повідомляв NewsOne раніше, у середу, 29 червня, президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження продуктового ембарго до 31 грудня 2017 року.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.