Прямий ефір

Україна вимагає від місії ОБСЄ фіксувати те, хто вчиняє обстріли на Донбасі

Розміщено: 13.06.2016
Україна вимагає від місії ОБСЄ фіксувати те, хто вчиняє обстріли на Донбасі

Україна наполягає на тому, щоб спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не лише фіксувала кількість порушень режиму припинення вогню, а й встановлювала, хто є порушником.

Про це заявила під час засідання круглого столу “Окуповані території: захист прав людини та перспективи реінтеграції” перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає УНН.

"Країна наполягає на тому, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ має не лише фіксувати кількість порушень, а й встановлювати, хто є порушником. Напередодні чергової зустрічі у Мінську, яка запланована на 15 червня, за ініціативою України відбулася відео-конференція, в ході якої ми дали завдання спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ 15 червня надати учасникам зустрічі моніторинг таких порушень", - сказала Геращенко.

Вона зазначила, що українська влада виступає за політико-дипломатичний спосіб врегулювання конфлікту на Донбасі.

"В цьому контексті виконання мінських угод звичайно є пріоритетним для України, але ми вимагаємо від підписантів угоди чіткого виконання пунктів цього документу. І в першу чергу, це стосується країни-агресора — Російської Федерації", - додала депутат.

Як повідомляв NewsOne, раніше президент Петро Порошенко заявив, що на Донбасі найближчим часом з'явиться озброєна місія ОБСЄ.

Источник: newsone.ua

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...