У Франції російських вболівальників засудили до тюремного ув'язнення

Розміщено: 16.06.2016
У Франції російських вболівальників засудили до тюремного ув'язнення

У четвер, 16 червня, у Франції суд Марселя засудив трьох російських футбольних вболівальників до термінів від одного до двох років в'язниці.

Вирок винесли за статтею "насильницькі дії із застосуванням підручних засобів в якості зброї", повідомляє агентство France Press.

У суботу в Марселі перед матчем групового етапу чемпіонату Європи Англія - Росія (1: 1) відбулися заворушення, в яких брали участь англійські та російські фанати, а також місцеві жителі. Поліція була змушена застосувати димові шашки, сльозогінний газ і водомет.

Рішення про затримання росіян на добу прийняв прокурор Марселя. Таке рішення було прийнято в зв'язку з різким погіршенням стану англійського вболівальника, побитого російськими фанатами.

Як повідомляв NewsOne, 14 червня французькою поліцією були заарештовані 44 російських вболівальників, які прямували на матч Росія-Словаччина в Лілль. Перевірку документів російських фанатів провели представники жандармерії і Національного дивізіону по боротьбі з хуліганством. Перевіряли, зокрема, не включені чи росіяни в список небезпечних футбольних хуліганів.

Рішення про затримання росіян на добу прийняв прокурор Марселя. Таке рішення було прийнято в зв'язку з різким погіршенням стану англійського вболівальника, побитого російськими фанатами. Крім цього, стало відомо, що у влади є всі підстави підозрювати частина пасажирів автобуса в участі у заворушеннях.