Прямий ефір

Стало відомо, яку суму Китай готовий інвестувати в "Шовковий шлях"

Розміщено: 23.05.2016
Стало відомо, яку суму Китай готовий інвестувати в "Шовковий шлях"
В асоціацію "Шовковий шлях" Китай має намір інвестувати близько 46 млрд доларів. Таку заяву на брифінгу зробив виконавчий віце-глава і генеральний секретар Китайської федерації промисловців Сюн Мен, передає РБК-Україна.
"Ця асоціація ("Шовковий шлях", - ред.) Буде створена і церемонія відкриття пройде в Пекіні в червні цього року. Таким чином, ми зможемо поглибити нашу співпрацю, і це буде дуже важливою платформою для спільного співробітництва", - підкреслив Сюн Мен.
Також він зазначив, що в рамках цієї співпраці вже створено сайт, на якому буде виставлена інформація про підприємства і всілякі проекти для спільної співпраці між країнами. При цьому Китай має намір об'єднати не менше 21 країни, де будуть просуватися можливості кожного ринку. За словами Сюн Мена, на такій інформаційній площадці будуть підніматися юридичні питання, а також питання про інвестування.
"Кожне підприємство з різних країн зможе отримати необхідну інформацію ... Для цього проекту ми готові виділити дуже велику суму, зараз це 300 млрд китайських юанів (близько 46 млрд доларів, - ред.)", - підсумував він.

Источник: newsone.ua

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...