Прямий ефір

Порошенко: Українці порох тримають сухим

Розміщено: 02.07.2016
Порошенко: Українці порох тримають сухим
США передали Украине 4 контрбатарейный радарных систем AN/TPQ-36 и 10 систем AN/TPQ-49.

У суботу, 2 червня, президент України Петро Порошенко разом з американським послом Джеффрі Пайеттом були присутні в Борисполі на церемонії передачі від уряду США чотирьох контрбатарейна радарних систем.

"Сьогодні від американських партнерів ми отримуємо новий пакет військової допомоги. Сучасні контрбатарейна станції. Нові станції зміцнять наші позиції і будуть служити додатковим бар'єром для тих, хто порушує Мінські угоди", - зазначив глава держави.

"Це найсучасніші контрбатарейна станції, назва яких вже дуже добре вивчили в українському війську. Ці станції допоможуть українському солдату бачити кожен постріл російсько-терористичних військ. Я хочу підкреслити, що українці порох тримають сухим. І як тільки виникає загроза настання, я нікому не раджу перевіряти українські війська на те, який термін нам буде потрібен для того, щоб вивести артилерію і дати відсіч агресору ", - заявив Порошенко.

"На виділення цієї допомоги спрямовані 335 мільйонів доларів від США. Цей крок важливий в контексті продовжує розгляду в конгресі США законопроекту про додаткове виділення нам ще 500 мільйонів доларів США. Ми щиро розраховуємо на додаткове посилення нашої співпраці", - сказав український лідер.

Крім цього глава держави висловив глибоку вдячність американській стороні за допомогу і підтримку країни в непростий час.

Источник: newsone.ua

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...