Прямий ефір

Полторак назвав головні помилки в реформуванні української армії

Розміщено: 23.06.2016
Полторак назвав головні помилки в реформуванні української армії

Найбільша стратегічна помилка щодо української армії була здійснена ще до 2014 року. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв'ю журналу "Новое время".

"Найбільша стратегічна помилка була здійснена до 2014 року. Тоді було зроблено все, щоб армія стала не просто небоєздатною, а й істотно обмеженою в можливостях виконувати бойові завдання. Армія була недостатньо готова до того, що може статися (бойові дії на Донбасі і анексія Криму - ред.) ", - пояснив глава Міноборони.

Він також підкреслив, що протягом двох останніх років в Україні було створено величезну кількість нових частин, формувань. Проте, і в цих діях він бачить помилки.

"І тут, звичайно, не може бути без помилок. Тому що у нас не було досвіду в проведенні таких глобальних операцій, бойових дій, формування такої кількості великих частин з обмеженим фінансуванням. Так, в рішеннях, які ми приймали, траплялися і помилки" , - вказав Полторак.

Глава міністерства зазначив, що оборонне відомство дуже часто звинувачують в тому, що "ми всі повільно міняємо". Однак ні в одній країні світу реформа збройних сил не відбувалася одночасно з військовими діями.

"Реформа в Польщі, Прибалтиці проходила в ідеальних умовах, коли можна було експериментувати. У нас такої можливості немає. Ми робимо все можливе, і я хочу, щоб наше суспільство про це знало", - додав міністр.

Як повідомляв NewsOne раніше, президент України Петро Порошенко підписав указ, який дозволить іноземцям служити в українській армії.

Источник: newsone.ua

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...