Активісти заблокували Хрещатик і почали розгортати намет

Розміщено: 02.07.2016
Активісти заблокували Хрещатик і почали розгортати намет

Активісти та члени добровольчих батальйонів заблокували рух на Хрещатику поблизу Печерського суду.

Про це повідомила кореспондент NewsOne.

"Тут заблокували всі вісім полос. Вже відреагувала поліція - перекрила всі найближчі проїзди сюди, щоб люди не розверталися, як це робили у перші хвилини", - сказала вона.

Зазначила, що на вулицю Хрещатик вийшло близько 50-70 активістів, а також добровольців батальйонів "Донбас" і "Айдар".

"Заблокували вулицю, тому що проти свавілля яке відбувається. Вимога - щоб відпустили "Батю", командира батальйону "Айдар", - сказав один з учасників блокади.

Зазначимо, що вулицю перекрили близько 11:30. Близько 12:00, як було видно у трансляції з місця подій, яку веде канал NewsOne, активісти почали розгортати намет.

Як повідомляв NewsOne,  Валентин Лихоліт підозрюється в організації озброєної банди з метою нападу на окремих осіб з метою заволодіння чужим майном,  у незаконному заволодінні транспортним засобом та у незаконному викраденні більше ніж двох осіб. Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді 60 днів тримання під вартою. Після оголошення рішення в залі суду сталася бійка і суддю облили водою. Натомість під будівлею Печерського суду зібралися активісти, народні депутати та члени добровольчих батальйонів, які заблокували вихід, аби не дати вивезти "Батю" з приміщення суду.