Прямий ефір

Андрій Павловський

Андрій Павловський

Ведучий прямих ефірів і програми журналістських розслідувань "Радар" на NEWSONE. Вже 10 років працює в розслідувальній журналістиці. Почав професійну діяльність як журналіст департаменту розслідувань на телеканалі "1 1", був генеральним продюсером "17 каналу". Також керував департаментом відео розслідувань інтернет-видання "Страна.юа".

Телеведучі NEWSONE поділилися правилами свого професійного та особистого життя, відповівши на популярні питання для впливових та успішних.

Ось найцікавіші з них:

  1. Думка про те, що у телебачення має бути якась місія дозволяє мені залишатися в цій професії і вірити, що ми працюємо на благо людей.
  2. Добре пам'ятаю переломний момент в моєму житті, коли особисто взяв відповідальність за перший свій телевізійний проект.
  3. Я часто здаюся собі психом. Мені здається, що мною управляють вищі сили, вони дають мені сигнали як діяти і куди йти.
  4. Якщо відверто, то в майбутньому я б дуже хотів керувати телевізійним каналом. 
  5. Батьки неодноразово говорили мені, що я народжений, щоб зробити цей світ кращим.
  6. Дитиною мені доводилося щовечора дивитися з дідусем новини, хоча я дуже просив його ввімкнути мені мультики, якраз вони йшли на іншому каналі. Але він завжди відмовляв, і ми дивилися, що відбувається у світі. З того часу я і закохався в новини.
  7. Єдина мета мого життя піднятися Пірамідою Маслова до верху і там закріпитися до кінця життя.
  8. Ніколи не забуду, яким я був щасливим, коли у мене народилася дочка.
  9. Відколи я зізнався, що вірю у всесвіт і енергії - я почав її відчувати і помічати від неї підказки.
  10. Телебачення повинне нести відповідальність за розпалювання ненависті і спотворення фактів.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...