Слухати
Слухати

Тарас Загородній в програмі "Початок" з Оленою Кирик (09.08)

09.08.2017

У студії поговорили про відставку глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, пенсійну реформу в Україні та про інше.

Коментуючи відставку Войцеха Балчуна, політолог Тарас Загородній заявив, що він не дуже добре ставиться до іноземців на керівних посадах в Україні, тому що нікому серед них не потрібна сильна країна.

"Я скептично ставлюся до іноземних реформаторів, тим більше, з східної Європи. Ми повинні розуміти, що в українців склалося таке враження, мовляв, що з Європи - то добре. Ми повинні зрозуміти, що нікому не потрібна сильна країна, в першу чергу, в східній Європі, тому що ми конкуренти за інвестиції, за ринки", - сказав гість програми.

У іноземних менеджерів, за словами Загороднього, потрібно питати, що конкретно вони обіцяють, і що вони можуть принести країні.

Крім цього, політолог підкреслив, що при Балчуні "були дуже каламутні історії з просуванням польських виробників в наші тендери", при тому, що Україна сама виготовляє багато обладнання для "Укрзалізниці".

Також гість програми заявив, що Україні потрібно ростити власних менеджерів, а до "Укрзалізниці" не можна відноситься, як комерційного підприємства.

Коментуючи можливість відповідальності Балчуна в Україні, в разі необхідності, Загородній висловив думку, що колишній глава "Укрзалізниці" поїде в Польщу давати концерти і його не притягнуть до відповідальності.

Гість в студії NewsOne з Оленою Кирик - політолог Тарас Загородній.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...