Слухати
Слухати

Тарас Чорновіл у програмі "Початок" з Василем Головановим (19.06)

20.06.2017

Головною темою обговорення в студії стала майбутня зустріч Петра Порошенка і Дональда Трампа в США.

У понеділок, 19 червня, президент Петро Порошенко вирушив до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом. Під час зустрічі Трампа і Порошенко планується обговорити виконання сторонами зобов'язань в рамках Мінських угод, допомогу реформам в Україні, питання двостороннього співробітництва України та США, а також санкцій проти РФ.

На думку Чорновола, Порошенко полетів до Вашингтона не просто так, а з конкретними пропозиціями.

"Це не декоративний візит. Трамп - не той, хто дарує знаки поваги і уваги, це не про нього. Офіційне оголошення про візит до сих пір не прозвучало з однієї причини: Трамп все ще не озвучив конкретний час. При цьому Америка не практикує таке поняття, як "державний візит", у них кажуть "робочий візит". Візит Порошенка буде робочим, але за протоколом державного. У цьому візиті немає точного часу проведення, що свідчить про те, що між Трампом і Старим Світом є ціла прірва", - додав він.

Водночас експерт сумнівається, що Трамп незабаром відвідає Україну.

"Імовірність існує, але це не буде повноцінний державний візит. Можливий варіант, як з Польщею, для нас це було б успіхом. Такі візити розписуються на кілька років вперед, поки підстав для такого візиту немає. Але якщо це станеться, то Порошенку потрібно буде дати премію "чарівник року", тому що для такого візиту має бути особиста зацікавленість", - розповів Чорновіл.

Також у програмі йшлося про рішення лідера фракції "Самопоміч" Олега Березюка оголосити голодування.

Гість студії програми "Початок" з Василем Головановим - політичний аналітик, екс-нардеп Тарас Чорновіл.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...