Слухати
Слухати

Святослав Піскун у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (11.09)

11.09.2017

Під час ефіру обговорили повернення Михайла Саакашвілі, дисциплінарну і політичну відповідальність Саакашвілі і його соратників, які незаконно перетнули кордон України, взаємини Порошенка і Саакашвілі, судову реформу в Україні і люстрацію, політичну долю мера Львова Андрія Садового, відповідальність Валерії Гонтаревої як глави НБУ, реформу освіти, механізм відкликання народних депутатів, шляхи вирішення конфлікту на Донбасі.

Святослав Піскун, заявив, що деякі співробітники Державної прикордонної служби, які були на місці повернення Саакашвілі в Україну, понесуть покарання за свої дії.

"Звичайно, це дуже погано, коли кілька сотень людей можуть собі дозволити перетнути кордон в будь-якому місці, а ще й на пункті пропуску, і, звичайно, я думаю, що за це будуть адміністративно покарані і зняті з роботи відповідні працівники Прикордонної служби" - сказав Піскун.

Також, гість програми додав, що світ побачив, що рішення проблеми Саакашвілі в Україні пройшло недемократичним і незаконним способом.

Крім цього, на думку Піскуна, владі краще було б простелити для Саакашвілі червону доріжку в Україні, однак він не знає, чому вони зробили інакше.

Піскун підкреслив, що маленьке невиконання законів, завжди тягне за собою велике невиконання законів.

На думку Піскуна, головне завдання генерального прокурора - це стежити за виконанням законності в державі.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - екс-генеральний прокурор України Святослав Піскун.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...